کد خبر : 199371
تاریخ انتشار : جمعه 17 تیر 1401 - 16:28

دانلود زیرنویس فیلم God’s Waiting Room 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم God’s Waiting Room 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم God’s Waiting Room 2021 تقریباً می‌توانید احساس کنید که هوای شور و مرطوب به پوستتان می‌چسبد و اتاق انتظار خدا را تماشا می‌کنید، یک فیلم مستقل در فلوریدا درباره آرزوهای خنثی‌شده، زندگی در برزخ و تکانه‌های خشونت‌آمیز که به شدت تحت کنترل هستند. اولین فیلم تایلر ریگز نویسنده و کارگردان که حول

دانلود زیرنویس فیلم God’s Waiting Room 2021 تقریباً می‌توانید احساس کنید که هوای شور و مرطوب به پوستتان می‌چسبد و اتاق انتظار خدا را تماشا می‌کنید، یک فیلم مستقل در فلوریدا درباره آرزوهای خنثی‌شده، زندگی در برزخ و تکانه‌های خشونت‌آمیز که به شدت تحت کنترل هستند. اولین فیلم تایلر ریگز نویسنده و کارگردان که حول سرنوشت متقاطع (بله، یکی از آن‌هاست) سه ساکن تامپا می‌چرخد – یک خلاق با چهره تازه، مردی که او را اغوا می‌کند و یک محکوم سابق که با زندگی بیرونی سازگار می‌شود. حسی رسیده و قابل لمس از مکان و یک جفت سرنخ مغناطیسی در نسالدا گونزالس و متیو لئونه به عنوان عاشقان جوان. تمام این وعده‌ها و پتانسیل‌ها، تسلیم شدن نهایی فیلم به کلیشه‌ای روایی و مضمونی را بیش از پیش ناامیدکننده‌تر می‌کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم God's Waiting Room 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم God’s Waiting Room 2021 در واقع یک درام کوچک تنش‌آمیز و صمیمی در اینجا وجود دارد که منتظر است از طرح‌ریزی و طرح پایان‌نامه‌های غیرمجاز خارج شود. این ایرادات عمدتاً از شخصیت براندون (با بازی خود ریگز) سرچشمه می‌گیرد، جنایتکاری که در حال بهبودی است و داستانش به نظر می‌رسد از یک فیلم دیگر – البته نه اصلاً بی‌جنب‌کننده – سرچشمه می‌گیرد. خط سیر هولناک او در یک تدبیر در پرده سوم با مسیر زوج مرکزی برخورد می کند که طلسم کسالت بار فیلم را می شکند. در همین حال، تلاش برای تحمیل معنای کیهانی بزرگ‌تر به داستان از طریق صداپیشگی براندون، یک اشتباه فاحش تازه‌کار است – عدم اعتماد به تصاویر فیلم برای صحبت کردن خودشان.

این مایه شرمساری است، زیرا آن تصاویر زنده و خاطره انگیز هستند. ایالت آفتاب، با زیبایی طبیعی رنگارنگ متهورانه‌اش و زشتی کورکورانه‌ای که در نور خورشید پخته شده است، در مجاورت‌های اغلب ناگوار، فضای خاصی را در سینمای مستقل آمریکا اشغال کرده است: فیلم‌هایی از روبی در بهشت ​​اثر ویکتور نونز و رودخانه علف تا بهار اثر کلی رایشارت. Breakers، Moonlight، The Florida Project، The Beach Bum و Waves (و همچنین Zola آینده) داستان‌هایی از خلسه و مبارزه، لذت عاشقانه و جنایت‌های غم‌انگیز را روایت می‌کنند که مناسب سرزمین افراط‌ها و ناسازگاری‌ها است. اتاق انتظار خدا نیز، همزیستی سرسبزی و کثیفی، کنار هم قرار گرفتن شعر مناظر این ایالت -آب‌های آبزی به آرامی در هم می‌چرخد، نخل‌هایی که در نسیم کج می‌شوند- و چسبندگی عامیانه بسیاری از مناطق شهری و حومه‌ای آن را به تصویر می‌کشد.

گرچه رویکرد بصری غنایی-نئورئالیستی ریگز آشناست، اما بوی دژاوو سبکی – مشتق بودن یا بدهکاری – که در میان تعظیم کارگردانی در جشنواره هایی مانند Tribeca (و ساندنس و SXSW و…) بسیار رایج نیست. تأثیرات معمول وجود دارد، اما فیلمساز بدون اینکه به آداب مالیکیزی بیفتد، حال و هوای خود را تداعی می کند، حرکات سوژه هایش را بدون تکیه بیش از حد به تعقیب دستی و به سبک داردن دنبال می کند و از کلوزآپ های صورت استفاده می کند بدون اینکه ما را به خاطر بری جنکینز سوق دهد. اتاق انتظار خدا حتی زمانی که از ریل خارج می‌شود تیز به نظر می‌رسد.

رزی (گونزالس)، خواننده و ترانه سرای مشتاق، تازه دبیرستان را به پایان رسانده، با پدر محافظ اسپانیایی زبانش (ری بنیتز)، یک کارگر ساختمانی، در خانه زندگی می کند. او که یک ترکیب باورنکردنی از شیرینی و عبوس در نوجوانی است، بیشتر وقت خود را صرف کوبیدن روی گیتار خود می کند یا با بهترین ها نتی (میشل نونز) و لی (لیا ماکسول) شلیک می کند.

روتین خواب‌آلود تابستانی رزی وقتی شروع به معاشرت با جولز (لئون)، یک فروشنده مواد مخدر کمی مسن‌تر از نیویورک می‌کند، به هم می‌خورد. دوستان او را تایید نمی‌کنند – لی به‌طور ناخوشایند او را یک “موش پیتزای کوچک نیویورکی” می‌داند – اما، با جذابیت وقیحانه و نشانه‌هایی از شور و شوق واقعی و چشمک خودآگاهی زیر لوتاریو استیک او، ژولز از دفاع رزی دور می‌شود.

زیرنویس فیلم God's Waiting Room 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس God’s Waiting Room 2021 در حالی که هیچ چیز جدیدی در الگوی فیلم دختر خوب – ملاقات – پسر بد – نشانه دلشکستگی وجود ندارد، صحنه‌های رزی و جولز در کنار هم با حس و حال و یک عشوه‌گری با احساس ارگانیک می‌درخشند. جولز ممکن است یک دلقک باشد، اما او یک دلقک غیرقابل مقاومت است. وقتی رزی او را رد می‌کند، او مدام جوک می‌گوید و تعریف می‌کند و از طریق نیروی شخصیتی و تمرکز تک‌نگرانه‌اش او را به خود جلب می‌کند.

لئونه، با موهای سفید مایل به بلوند، چهره‌های تیره و ژولیده و هیکل بدنسازی‌اش، از نظر مغناطیسی شلخته‌ای می‌سازد. با پیشروی فیلم، اجرا نیز جذاب‌تر می‌شود، بازیگر به جریان‌هایی از خود انزجار و ناامنی اشاره می‌کند که درست در زیر صحنه‌های تظاهرکننده موج می‌زند. در ژول رگه‌ای شکارچی وجود دارد، دوگانگی لغزنده، اما همچنین میل شدید برای ارتباط. به لطف لئونه، شخصیت از راه های پیچیده و خاصی احساس خطر می کند. گونزالس نیز یک حضور متقاعد کننده است، هم آسیب پذیر و هم پولادین، و هنرپیشه نت های سوزناکی از کنجکاوی، اشتیاق و غرور می زند.

آن دو ما را به هم نزدیک می‌کنند و ما را به حدس زدن ادامه می‌دهند، همان‌طور که بنیتز در نقش نینو، پدر مهربان اما کنترل‌کننده رزی. رابطه آنها با ضربات سخت و بدون عاطفه ترسیم می شود، در حالی که تعامل نینو با ژول دارای تنش آهسته جوش است. امتیاز رویایی کریس دادلی حسی را از زندگی های راکد در حال تحریک و جابجایی افزایش می دهد.

زیرنویس God's Waiting Room 2021 - بلو سابتایتل

همین کافی بود، اما اتاق انتظار خدا داستان اصلی خود را با صحنه‌هایی از مسیریابی براندون در زندگی پس از سقط مختل می‌کند. ما او را می بینیم که با یکی از بستگان سالخورده اش نقل مکان می کند، با افسر آزادی مشروط خود ملاقات می کند، به عنوان یک نظافت استخر برای زنی کار می کند که پیشرفت های جنسی او باعث PTSD او می شود – مطالبی که ممکن است فیلم خوب خود را ساخته باشد (ریگز دارای شدت جن زده و تب دار است) اما در اینجا به طور مناسب در هم تنیده نشده است. فیلمساز به جای حفاری در گوشت و سیب زمینی فیلمش – زن جوانی که خود را از دست مردان سلطه گر زندگی اش رها می کند – افسانه های مشکوکی را درباره سرنوشت های از پیش تعیین شده و ناتوانی افراد برای فراتر رفتن از شرایطشان مطرح می کند.

عنوان فیلم، نام مستعار زبانی برای فلوریدا است که اشاره به نسبت بالای شهروندان سالخورده آن دارد. با توجه به اینکه هیچ یک از شخصیت‌های اتاق انتظار خدا به آن سن نزدیک نیستند، این یک تقطیر به‌ویژه طعنه‌آمیز است از نحوه نگاه نویسنده-کارگردان به کشور خود: بیشتر به عنوان یک برزخ تا یک بهشت.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح