کد خبر : 199801
تاریخ انتشار : شنبه 1 مرداد 1401 - 11:07

دانلود زیرنویس فیلم Jug Jugg Jeeyo 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Jug Jugg Jeeyo 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Jug Jugg Jeeyo 2022 یک فیلم کمدی-درام خانوادگی هندی زبان هندی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی راج مهتا بر اساس داستانی از Anurag Singh و تهیه‌کننده Dharma Productions و Viacom18 Studios است. در این فیلم Neetu Kapoor، Anil Kapoor، Varun Dhawan و Kiara Advani بازی می‌کنند. مانیش پل و اولین بازیگر پراجاکتا کولی

دانلود زیرنویس فیلم Jug Jugg Jeeyo 2022 یک فیلم کمدی-درام خانوادگی هندی زبان هندی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی راج مهتا بر اساس داستانی از Anurag Singh و تهیه‌کننده Dharma Productions و Viacom18 Studios است. در این فیلم Neetu Kapoor، Anil Kapoor، Varun Dhawan و Kiara Advani بازی می‌کنند. مانیش پل و اولین بازیگر پراجاکتا کولی در نقش های فرعی بازی می کنند. این فیلم در ۲۴ ژوئن ۲۰۲۲ در سینما اکران شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Jug Jugg Jeeyo 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Jug Jugg Jeeyo 2022 کولدیپ “کوکو” ساینی و ناینا شارما معشوقه های مدرسه ای هستند که در نهایت ازدواج می کنند. این زوج که از آن زمان به تورنتو، کانادا نقل مکان کرده اند، در حال حاضر احساس خارش هفت ساله دارند. در حالی که Nainaa یک موقعیت یقه سفید در یک شرکت معتبر دارد، Kukoo به عنوان یک جسارت در یک کلوپ شبانه کار می کند.

ازدواج کوکو و ناینا به دلیل سکوت های طولانی، مکالمات ناتمام و دل های کینه توز از هم می پاشد. در نتیجه تصمیم می گیرند برای طلاق اقدام کنند. با این حال، زمانی که این دو برای شرکت در مراسم عروسی خواهر کوکو، جینی به پاتیالا سفر می کنند، هنوز کارهای ناتمامی وجود دارد که باید رسیدگی شود. کوکو و ناینا تصمیم می گیرند که تا زمانی که جینی ازدواج کند به عنوان یک زوج خوشبخت در بین عموم ظاهر شوند. یک روز کوکو متوجه شد که پدرش با خانم میرا کلاس دوازدهم رابطه دارد. سپس او شوکه شد. به مامانش نشت میکنه سپس بهیم آن را تکذیب کرد و گفت که کوکو اشتباه می کند. این یک سر و صدای بزرگ برای خانواده شد. سپس Bheem به عنوان یک بیمار نارسایی قلبی عمل کرد. او در بیمارستان دوستانش بستری شد. او از دوستش واتیا درخواست کرد که یک حمله قلبی خفیف داشته باشد. وقتی به خانواده دکتر باتیا بهیم در مورد حمله قلبی کاذب گفته شد همه شوکه شدند. گیتا همسر بیم تصمیم می گیرد با بیم و میرا ازدواج کند. روز بعد گیتا با میرا در معبد ملاقات می کند و میرا از درخواست ازدواج بهیم امتناع می ورزد.

با شنیدن این حرف، کوکو به خانه آمد و با ناینا و مادرش شروع به بحث کرد. از مادرش می پرسد که چرا می خواهد پدرش را به زن دیگری بسپارد. یک دفعه مادرش به او سیلی زد. کوکو از خانه خارج می شود و با گورپریت به بار می رود. شب بهیم خانه را ترک می کند و به خانه میرا می رود تا برای همیشه با او زندگی کند. اما میرا مخالفت می کند و به او می گوید که برود. بهیم عذاب می کشد و کنار جاده می نشیند. صبح به کوکو زنگ می زند و به او دروغ می گوید و از او می خواهد که بیاید و او را بیاورد. کوکو ماشین را می آورد و بهیم را می برد. صبح روز بعد او از گیتا عذرخواهی کرد و قول داد که با او زندگی کند. گیتا بهیم را می بخشد و جینی تصمیم می گیرد دوباره با این زوج ازدواج کند. در روز عروسی، پس از نوشیدن کوکو و گورپریت، به میرا زنگ می‌زند و می‌گوید که مادرش او را از دست داده و او را از پا درآورده است. میرا می خندد و پاسخ می دهد که پدرش آنها را فریب داده و همه حقیقت را به آنها می گوید. کوکو عصبانی شد و روی غرفه عروسی آب ریخت. سپس Gurpreet حقیقت را به همه می گوید. گیتا با شنیدن این حرف شروع به گریه کرد. ناینا سعی می کند گیتا را آرام کند. ازدواج باطل شد. گیتا به بهیم می گوید طلاق بگیرد و بهیم موافقت می کند. چند روز بعد آنها برای طلاق در دادگاه حاضر می شوند. دادگاه به آنها شش ماه مهلت می دهد. کوکو و ناینا نیز در آن روز طلاق گرفتند. کمی قبل از طلاق، کوکو متوجه اشتباه خود می شود، از ناینا عذرخواهی می کند و پیشنهاد می کند که با او به نیویورک برود. او قول می دهد که همیشه با ناینا باشد. ناینا کوکو را در آغوش می گیرد و می گوید که هرگز او را ترک نمی کند.

بیم و گیتا نیز پس از دیدن اینها، آنها را اشتباه می فهمند و تصمیم خود را تغییر می دهند. آنها کل خانواده را دوباره جمع می کنند. دو هفته بعد، کوکو و ناینا راهی نیویورک شدند. Gurpreet، Bheem و Geeta می آیند تا با آنها خداحافظی کنند. دو سال بعد، کوکو و ناینا صاحب یک پسر می شوند و همه به نیویورک می آیند تا آنها را ببینند و بگویند Jugjugg Jeeyo.

زیرنویس فیلم Jug Jugg Jeeyo 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Jug Jugg Jeeyo 2022 آهنگسازی این فیلم توسط تانیشک باغچی، کانیشک ست – کاویتا ست، دیزبی، پوزی و ویشال شلکه با اشعار تانشک باغچی، کومار، ابرارالحق، دیزبی، شمشر سندهو، جینی دیوان، درو یوگی و غلام ساخته شده است. محمد. خاور.

آهنگ “Nain Ta Heere” توسط Guru Randhawa و Asees Kaur خوانده شده است. این اولین آهنگ برای ویشال شلکه به عنوان آهنگساز موسیقی است.  این آهنگ نیز توسط کیارا ادوانی خوانده شده است اما فقط به صورت صدای حلقه در اینستاگرام منتشر شده است. آهنگ یک ملاقات به آهنگسازی و آهنگسازی میثون از فیلم حذف و این آهنگ جایگزین شد.

Jugjugg Jeeyo نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد. تاران آدارش از بالیوود هونگاما به این فیلم امتیاز ۴ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Jugjugg Jeeyo به طور یکپارچه درام، طنز و احساسات را متعادل می کند”. Ronek Kotecha از The Times Of India به این فیلم امتیاز ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Jugjugg Jeeyo نیز مانند شخصیت های آن ایراداتی دارد اما در نهایت همه چیز در خانواده است و این فقط یک نوع سالم است. سرگرم کننده خانوادگی». توشار جوشی از India Today به این فیلم امتیاز ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “بزرگترین نقطه قوت JugJugg Jeeyo در این است که می تواند قدرت کل بازیگران ستاره خود را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد”.  Zinia Bandyopadhyay از News 18 به این فیلم ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Jugjugg Jeeyo شما را می‌خنداند، گریه می‌کنید و به شخصیت‌ها در ترن هوایی احساسی می‌پیوندید”. هیمش منکاد از Pinkvilla به این فیلم ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Jug Jugg Jeeyo با کمدی با درام و احساسات ازدواج می کند و یک بسته کامل است که مخاطب را سرگرم می کند”. سوکانیا ورنا از ردیف به این فیلم امتیاز ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “جوگ جوگ جیو یک کمدی دیوید داوان است که توسط دیوید داوان کارگردانی نشده است”.

تینا داس از The Print به این فیلم امتیاز ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “کمدی اغلب ابزار خوبی برای بحث در مورد موضوعات پرتنش نیست، اما آنیل کاپور و جوگ جوگ جیو از Neetu Singh این آزمون را با موفقیت پشت سر گذاشت”. شوبهرا گوپتا از ایندیان اکسپرس به این فیلم امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “جوگ جاگ جیو احساس می‌کند یک مجموعه برای یک شیرجه امروزی به جنجال‌های پس از ازدواج است”. سایبال چاترجی از NDTV به این فیلم امتیاز ۲ از ۵ ستاره داد و نوشت: “نیتو کاپور با وقار چشمگیر در فیلم قدم می زند. امتیاز کامل به وارون و کیارا برای همگام شدن با آنیل کاپور”.  آنا ام ام وتیکاد از Firstpost به این فیلم ۲ از ۵ ستاره داد و نوشت: “فمینیسم عذرخواهی جوگجوگ جیو به دنبال پاسخگویی به فمینیست ها و محافظه کاران است. در نتیجه، نه اینجاست و نه آنجا و ممکن است هیچ کجا نباشد.” مونیکا راوال کوکرجا از هندوستان تایمز اظهار داشت: “وارون داوان، کیرا آدوانی، آنیل کاپور و نیتو کاپور یک درام خانوادگی سرگرم‌کننده را زنده می‌کنند”. انوج کومار از هندو اظهار داشت: «درام خانوادگی کارگردان راج مهتا می‌تواند خنده‌های دلچسب و برخی بحث‌های متحرک روی میز شام را برانگیزد، اما فیلم در پایان تنها سطح ضرب المثل حق‌طلبی و شوونیسم مردانه را خراش می‌دهد».

زیرنویس Jug Jugg Jeeyo 2022 - بلو سابتایتل

این فیلم در روز افتتاحیه خود در باکس آفیس داخلی ۹.۲۸ کرور به دست آورد. در روز دوم، این فیلم ۱۲.۵۵ کرور جمع آوری کرد. در روز سوم، فیلم ۱۵.۱۰ کرور روپیه جمع آوری کرد و مجموع افتتاحیه آخر هفته داخلی ۳۶.۹۳ کرور را به خود اختصاص داد.

تا ۱۸ ژوئیه ۲۰۲۲، این فیلم ۹۸.۹۵ کرور روپیه (۱۳ میلیون دلار آمریکا) در هند و ۳۳.۹۶ کرور روپیه (۴.۵ میلیون دلار) در خارج از کشور، برای کلکسیون ناخالص جهانی ۱۳۲.۹۱ کرور روپیه میلیون دلار آمریکا) فروخت.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح