کد خبر : 199199
تاریخ انتشار : یکشنبه 12 تیر 1401 - 15:03

دانلود زیرنویس فیلم Major 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Major 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Major 2022 یک فیلم درام اکشن بیوگرافی هندی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی ساشی کیران تیکا و تولید شده توسط Sony Pictures International Productions، GMB Entertainment و A+S Movies است. این فیلم که همزمان به زبان‌های تلوگو و هندی فیلم‌برداری شده است، زندگی سرگرد ساندیپ اوننیکریشنان، افسر ارتشی را که در حملات بمبئی

دانلود زیرنویس فیلم Major 2022 یک فیلم درام اکشن بیوگرافی هندی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی ساشی کیران تیکا و تولید شده توسط Sony Pictures International Productions، GMB Entertainment و A+S Movies است. این فیلم که همزمان به زبان‌های تلوگو و هندی فیلم‌برداری شده است، زندگی سرگرد ساندیپ اوننیکریشنان، افسر ارتشی را که در حملات بمبئی در سال ۲۰۰۸ کشته شد را دنبال می‌کند. آدیوی سش، در اولین فیلم هندی خود، نقش شخصیت اصلی را بازی می کند و علاوه بر این، داستان و فیلمنامه را نیز می نویسد. در این فیلم پراکاش راج، سوبیتا دولیپالا، ساییه منجرکار، رواتی، مورالی شارما و آنیش کورویلا نیز ایفای نقش می‌کنند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Major 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Major 2022 ساندیپ اوننیکریشنان جوان با خواهرش ساندیا و والدینش کی. در کودکی نسبت به دنیای اطرافش بسیار کنجکاو بود. هنگامی که پدرش او را به دیدن مراسم نیروی دریایی با هواپیماهای نظامی در آسمان برد، ساندیپ به زندگی یک سرباز علاقه مند شد. ساندیپ در سال‌های پایانی دانش‌آموزی دبیرستانی، عاشق همکلاسی خود، ایشا آگاروال می‌شود. سندیپ بدون اینکه به پدر و مادرش بگوید برای پیوستن به نیروی دریایی هند درخواست داد که خشم K. Unnikrishnan را برانگیخت. با این حال، نیروی دریایی در نهایت درخواست Sandeep را رد کرد و باعث شد Sandeep در نهایت به ارتش بپیوندد. با گذشت سالها، ساندیپ در رتبه های بالاتری قرار گرفت و افسر آموزش NSG شد.

در سال ۲۰۰۸، سندیپ در حرفه خود به عنوان افسر آموزشی برای ۵۱ گروه اقدام ویژه NSG به خوبی تثبیت شد و با ایشا ازدواج کرد، اما ازدواج آنها با مشکل مواجه شد. سندیپ درخواست مرخصی می کند تا تلاش کند و ازدواج خود را نجات دهد. هر چند در همان روز مرخصی سندیپ، تروریست‌های پاکستانی با قایق به بمبئی می‌رسند و حملات مرگبار را در شهر ترتیب می‌دهند. جمعیت ناامیدانه برای ایمنی به سمت هتل تاج می روند، اما تروریست ها نیز وارد هتل می شوند و شروع به تیراندازی بی رویه به سمت کارکنان و مهمانان می کنند. پلیس محلی به محل حادثه فراخوانده شده است، اما آنها برای مقابله با تهدید مجهز نیستند. پس از کشف حملات تروریستی در بمبئی، ساندیپ از فرمانده شرا درخواست می کند که به او اجازه دهد در ماموریت NSG برای خنثی کردن تهدید تروریستی شرکت کند. آنها به بمبئی می روند و عملیات ضد تروریسم نظامی را آغاز می کنند: عملیات تورنادو سیاه.

اما NSG با رسیدن به صحنه با تعداد زیادی از موانع و مشکلات روبرو می شود. آنها فاقد دوربین های نظارتی برای کشف تعداد افراد داخل ساختمان هستند. تروریست‌ها تله‌های انفجاری مرگبار و سیم‌هایی با بمب با بمب در سرتاسر محل نصب کرده‌اند. چند نفر از کارکنان هتل و مهمانان در نهایت در یک اتاق قفل شده با هم جمع می شوند و همه روی زمین بسته شده و دهان بسته شده اند. بدتر از همه، یک سیرک رسانه‌ای سرزده بیرون از هتل وجود دارد که عملیات‌ها و تحرکات شناخته شده NSG را گزارش می‌کند، اطلاعاتی که در نهایت برای تروریست‌ها مفید است. در این بین مهمانی به نام پرامودا ردی وجود دارد که در طبقه پنجم گیر افتاده است. او موفق می شود خود را از دید افراد مسلح پنهان نگه دارد و در نهایت مسئولیت نجات دختر جوان یک توریست بریتانیایی مرده را بر عهده می گیرد.

در این بین ساندیپ تلفنی با ایشا صحبت می کند. او درخواست طلاق می کند و سندیپ را به خاطر نبودن با او سرزنش می کند، اما وقتی متوجه می شود که سندیپ در هتل تاج است، وحشت می کند.

همانطور که NSG گروگان های بیشتری را نجات می دهد (چند نفر از آنها در یک سالن ضیافت قفل شده بسته می شوند) و شروع به نزدیک شدن به تروریست های باقی مانده می کند، پرامودا با استفاده از دستگاه واکی تاکی یکی از محافظان امنیتی مرده، لابی طبقه پایین را فرا می خواند. سندیپ در نهایت تصمیم می گیرد برای نجات آنها به طبقه ۵ برود و می گوید که اگر او را نجات ندهد هرگز نمی تواند خودش را ببخشد. همکاران او متعاقباً از گاز اشک آور و مسابقات Sandeep تا طبقه ۵ استفاده کردند. او در نهایت پرامودا و دختر جوان را نجات می دهد و تعدادی از تروریست ها را می کشد. اما در جریان درگیری می میرد.

زیرنویس فیلم Major 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Major 2022 والدین سندیپ با وحشت شاهد این هستند که پوشش خبری نشان می دهد که ساندیپ در عملیات کشته شده است. آنها به اشتباه فکر می کردند که از آنجایی که ساندیپ یک افسر آموزشی بود، در ماموریت نجات در هتل تاج شرکت نداشت. پس از مرگ او، یک تشییع جنازه نظامی بزرگ برگزار می شود و جمعیتی از خیرخواهان برای عزاداری درگذشت سندیپ جمع می شوند. ایشا از مرگ سندیپ متاثر می شود و متوجه می شود که او هرگز اوراق طلاق را امضا نکرده است. مراسم بزرگداشت ۱۰ ساله در سال ۲۰۱۸ به منظور احترام به جان باختگان حمله در هتل تاج. K. Unnikrishnan یک سخنرانی پرشور ارائه می دهد و در آن می گوید که Sandeep را نه باید به خاطر نحوه مرگش، بلکه برای نحوه زندگی اش به یاد آورد. در طول مراسم بزرگداشت، پرامودا با دختر جوانی که زندگی اش را نجات داده بود، ملاقات می کند.

میجر نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد.  Neeshita Nyayapati از The Times of India به این فیلم ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Major ممکن است در بیشتر موارد یک درام اکشن باشد که در آن اسلحه و بمب پس از مدت زمان مشخصی تبدیل به یک هنجار می شود، اما فیلم کار خود را به خوبی انجام می دهد. انتخاب یک لحن شخصی به جای لحن جنگوستیکی». سواتی چوپرا از The Quint به این فیلم امتیاز ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Adivi نقش یک سرگرد را تقریباً بدون دردسر می نویسد. فیلمنامه و کارگردانی برای فیلم کار می کند. این اکشن-درام موعظه آمیز نیست و فیلم پیشروی نمی کند. لحن میهن پرستانه».  یکی از منتقدان Deccan Chronicle به فیلم ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “فیلم اصلی ادای احترامی به سرگرد Sandeep Unnikrishnan است. این یک نسخه فیلم کلاسیک از داستانی است که شایسته گفتن است!”  Manoj Kumar R از Indian Express به فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Major از کامل بودن فاصله زیادی دارد.

لزلی فلپرین از گاردین به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: «قهرمان محاصره هتل بمبئی در سال ۲۰۰۸ یک فیلم زندگی‌نامه‌ای بی‌وقفه سرگرم‌کننده دریافت می‌کند که همه‌چیز با زنگ‌ها و سوت‌های هاژیوگرافیک همراه است».  Arvind V از Pinkvilla به این فیلم امتیاز ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “آثار اصلی چون از زندگی یک قهرمان واقعی الهام گرفته شده است. این یک ضربه استادانه در یک سطح است”.  Mayank Shekhar از Mid-Day به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “این فیلم ۲۶/۱۱ را با آزادی های خلاقانه کافی بازآفرینی می کند تا همچنان باورپذیر بماند. شما را با اندازه ای خوب از همدلی و میهن پرستی به حرکت در می آورد”. شوبهام کولکارنی از کویموی به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “با برخی ایرادات، می توانید به میجر فرصتی برای نیمه دوم جذابش بدهید” سوکانیا ورنا از ردیف به این فیلم امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “مجر در حالت همیشگی اغراق است. آه ها، چشم های مه آلود، سخنرانی های شلوغ، جزئیات آن برای برجسته کردن همه چیز در چهره شما سرمایه گذاری می شود.”

زیرنویس Major 2022 - بلو سابتایتل

Major به‌عنوان ۱۵ کرور به‌جز منطقه هندی فعالیت تئاتری پیش از اکران داشته است و در روز افتتاحیه آن ۱۳.۱۰ کرور با سهم توزیع‌کننده ۷.۱۲ کرور روپیه به دست آورد. به گفته تاران آدارش، تحلیلگر تجاری، این فیلم در اولین آخر هفته خود، کلکسیون خالص ۴.۶۶ کرور روپیه را در داخل کشور از نسخه هندی ساخت. تا ۱۰ ژوئن ۲۰۲۲، فیلم ۵۰.۷ کرور روپیه (۶.۷ میلیون دلار آمریکا) فروخت. طبق گزارش The Times of India، پس از ۱۳ روز اکران، فیلم ۶۰ کرور در سرتاسر جهان فروش داشت.  بر اساس مجموعه و نقدها، این فیلم به عنوان سوپر هیت اعلام شده است در هندی، پس از پایان هفته سوم، از ۱۲ کرور عبور می کند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح