کد خبر : 198449
تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 خرداد 1401 - 18:27

دانلود زیرنویس مستند Mighty Ira 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند Mighty Ira 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند Mighty Ira 2020 لحظه ای درست در آغاز مستند جدید و جدی، «Ira توانا» وجود دارد که بیشتر از آنچه در ادامه می آید، درباره موضوع اصلی آن به ما می گوید. ایرا گلاسر، قهرمان برجسته عدالت نژادی که به مدت ۲۳ سال به عنوان مدیر اجرایی اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا خدمت

دانلود زیرنویس مستند Mighty Ira 2020 لحظه ای درست در آغاز مستند جدید و جدی، «Ira توانا» وجود دارد که بیشتر از آنچه در ادامه می آید، درباره موضوع اصلی آن به ما می گوید. ایرا گلاسر، قهرمان برجسته عدالت نژادی که به مدت ۲۳ سال به عنوان مدیر اجرایی اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا خدمت کرد، از مکانی در بروکلین بازدید می‌کند که زمانی کلیسای جامع محترم دوران جوانی‌اش در آنجا قرار داشت. تنها مدرک ماندگاری که نشان می‌دهد این بلوک – که اکنون توسط مجتمع‌های آپارتمانی اشغال شده است – محل استقرار ورزشگاه ابتس فیلد بروکلین داجرز بوده است، تابلویی است به یادگار لحظه‌ای که جکی رابینسون این ورزش را در سال ۱۹۴۷ ادغام کرد. اگرچه شهر نیویورک اغلب به آن اشاره می‌شود. گلاسر آن را بیشتر به عنوان «مجموعه ای از قبایل جدا شده در جزیره» می دانست. این چیزی است که تجربیات او از تشویق کردن در کنار طرفداران بیسبال سیاه‌پوست در Ebbets Field را بیش از پیش به یک ناهنجاری عمیق و سرخوشانه تبدیل کرد. وقتی دو دختر جوان که از کنار دوربین عبور می‌کنند از گروه مستندساز می‌پرسند که در حال فیلم‌برداری هستند، گلاسر با خوشحالی پاسخ می‌دهد و از درک تدریجی آنها از اهمیت تاریخی سایت لذت می‌برد که باعث می‌شود چشمانشان روشن شود.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

 'Mighty Ira' Documentary Trailer - YouTube

زیرنویس مستند Mighty Ira 2020 زندگی گلاسر مملو از داستان های جذابی است که او خوشحال است با هرکسی که ممکن است از آنها بهره مند شود به اشتراک بگذارد، و این شامل سه کارگردان جوان این فیلم، کریس مالتبی، نیکو پرینو و آرون ریس است. اولین ویژگی آن‌ها، «Ira توانا»، به‌عنوان مجموعه‌ای از عکس‌ها ساخته شده است که اگرچه ارزشمند هستند، اما هرگز در پرتره‌ای تمام‌بعدی از خود گلاسر ترکیب نمی‌شوند، و نه روایتی که طبق شرایط خاص خود راضی کننده باشد. مستند عالی الی بی. دسپرس، جاش کریگمن و الیزه اشتاینبرگ، “مبارزه” که در اوایل سال جاری ساخته شد، دسترسی بی‌سابقه‌ای به مقر ACLU داشت و بنابراین توانست نگاه بسیار غنی‌تری به مجموعه‌ای از پرونده‌های گرفته شده ارائه دهد. توسط سازمان غیرانتفاعی «میتی آیرا» نه تنها قرن دعواهای پیشرو ACLU را به نقطه اصلی کاهش می‌دهد، بلکه اغلب به سوژه خود اجازه می‌دهد تا در این اختلاط گم شود. فیلم آنقدر درگیر ماجرای بدنام فرانک کولین، نازی ایلینوی می شود که از ACLU خواسته بود تا از حق خود برای برگزاری یک تجمع در حومه شیکاگو اسکوکی در اواخر دهه ۷۰ دفاع کند، که به راحتی می توانست عنوان آن را ” وینی فرانک.” تاثیرگذارترین فیلم از نظر احساسی برای بن استرن، یک بازمانده از اردوگاه کار اجباری و ساکن اسکوکی که تمام خانواده اش در هولوکاست کشته شدند، اختصاص دارد.

این واقعیت که استرن و گلاسر در نهایت با هم دوستان صمیمی شدند، گواهی بر موهبت مرد دوم برای گوش دادن و احترام به نظرات کسانی است که در آن سوی راهرو دور از او نشسته بودند. شاید لذت‌بخش‌ترین بخش فیلم، دوستی غیرمحتمل گلاسر با کارشناس محافظه‌کار ویلیام اف. باکلی را شرح می‌دهد، که از فرصت مناظره با کارگردان ACLU در برنامه‌اش «خط شلیک» لذت برد. قدردانی متقابل آنها از گفتمان هوشمندانه از وابستگی های سیاسی آنها فراتر رفت و آنها را بر آن داشت تا در دیدگاه های یکدیگر ارزش پیدا کنند. با تماشای باکلی که به گلاسر برای رفتن به بازی بیسبال با مترو ملحق می‌شود، نمی‌توان اپراهای متعددی را که روث بادر گینزبورگ و قاضی دادگاه عالی آنتونین اسکالیا در آن حضور داشتند، یادآوری کرد، که او تقریباً در هر موضوع دیگری کاملاً مخالف بود. . در گزیده ای از مصاحبه انسان گرایانه خلع سلاح، باکلی می گوید که وقتی از او می پرسند طرفدار چه «گروه هایی» در جامعه است، پاسخ او این است: «من دوستانم را دوست دارم»، زیرا شرایط طبقه بندی شده ای را که معمولاً برای تفرقه بین ما استفاده می شود، قطع می کند.

Mighty Ira (2020) - IMDb

زیرنویس Mighty Ira 2020 هر فصل در فیلم به خودی خود منحرف می‌شود، اما اغلب زمانی که در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، نشان می‌دهند که در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، زیرا تمرکز به طور مداوم به حمایت بحث‌برانگیز ACLU از حق نازی‌ها برای برگزاری راهپیمایی خود در Skokie برمی‌گردد. گلاسر قاطعانه بر این باور بود که با اجازه دادن به دولت‌ها برای جلوگیری از سخنرانی که آن‌ها آن را قابل قبول نمی‌دانستند، این قضاوت به سرعت به فعالیت‌های مترقی که سازمانش از بدو پیدایش از آن حمایت می‌کرد، تسری می‌یابد. ضمانت نامه بیمه ای که نازی ها مجبور به ارسال پست برای برگزاری تجمع خود می کردند، می تواند به راحتی بر هر گروهی تحمیل شود، از جمله ائتلاف MLK که به طور معمول از پارک Marquette رژه می رفتند، منطقه ای واقع در جنوب غربی شیکاگو که کولین در واقع قرار بود از آن استفاده کند. حومه شهر در طول حضور گلاسر در قسمتی از «دوناهو»، یکی از تماشاگران سفیدپوست او را به دلیل حمایت از سخنرانی که با حفظ «آرامش مسالمت آمیز» در تضاد است، تنبیه می کند. گلاسر با این تصور مخالفت می‌کند که راهپیمایی‌های حقوق مدنی را می‌توان به‌عنوان برهم زننده همین آرامش در نظر گرفت، در حالی که یک برتری طلب سفیدپوست که در کنار او نشسته است، ادعا می‌کند که اگر همه فقط به او گوش می‌دادند، آرامش آنها تضمین می‌شد. کد پایانی این داستان به شکل یک مارپیچ رو به پایین اجتناب ناپذیر است: پس از به دست آوردن حق خود در دادگاه برای راهپیمایی در اسکوکی، گروه ضعیف نازی کولین به جای آن تجمع خود را در پارک مارکت برگزار کردند، جایی که تظاهرات گسترده ضد اعتراض همراه با پلیس سختگیر بود. محافظت باعث شد که شربت نژادپرستانه آنها به سرعت غرق شود و در نهایت آنها را در فیلم «برادران بلوز» به صدا درآورد. کالین که پدرش یهودی بود، یک سال بعد پس از محکوم شدن به زندان به اتهام کودک آزاری از سمت خود برکنار شد.

Mighty Ira (2020) - IMDb

چیزی که «ایرا توانا» هرگز به اندازه کافی به آن توجه نمی کند این واقعیت است که فعال کردن سخنان نفرت انگیز به عنوان بخشی از آزادی بیان بازتاب های کاملاً متفاوتی دارد در زمانی که برتری طلبان سفیدپوست مدافعی در کاخ سفید دارند که به پسران مغرور دستور می دهد در طول یک دوره ریاست جمهوری «کنار باشند» مناظره. کشتاری که توسط تظاهرات شرلوت‌سویل برتری‌طلبان سفیدپوست در سال ۲۰۱۷ انجام شد و به قتل هدر هییر، مخالف معترضان انجامید، کاملاً نتیجه – به گفته ACLU – ناتوانی پلیس محلی و دولت در ارائه حفاظت کافی از تظاهرکنندگان است. با این حال، در شرایطی که دموکراسی در ایالات متحده در آستانه انقراض است، ACLU با چالش دلهره آور چگونگی تضمین بقای خود در سال های آینده مواجه است. افسوس، این فیلم آنقدر بی‌تمرکز است که حتی نمی‌تواند زمینه دقیقی را ارائه دهد که چگونه گلاسر به ACLU کمک کرد تا از یک «عملیات کوچک مادر و پاپ» به یک سازمان ملی تبدیل شود. تنها چیزی که به دست می آوریم داستان های تکه تکه ای است، مانند اینکه چگونه بابی کندی گلاسر را تشویق کرد تا شغل اولیه خود را به عنوان معاون مدیر اتحادیه آزادی های مدنی نیویورک در سال ۱۹۶۷، یک سال قبل از ترور کندی، انتخاب کند. زمانی را که در این تصویر با گلاسر سپری کردم ارزش قائل بودم، با این حال بیشتر شبیه مقدمه یک گفتگوی بافت دارتر و ارزشمندتر است که هنوز فیلمبرداری نشده است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح