کد خبر : 196836
تاریخ انتشار : یکشنبه 28 فروردین 1401 - 15:57

دانلود زیرنویس انیمیشن The Bad Guys 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن The Bad Guys 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن The Bad Guys 2022 بچه‌های بد یک فیلم کمدی انیمیشن رایانه‌ای آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ است که توسط کمپانی DreamWorks Animation تولید و توسط یونیورسال پیکچرز توزیع شده است. این فیلم توسط پیر پریفل (در اولین کارگردانی بلند خود) بر اساس فیلمنامه ای از اتان کوهن کارگردانی شد و بر اساس مجموعه

دانلود زیرنویس انیمیشن The Bad Guys 2022 بچه‌های بد یک فیلم کمدی انیمیشن رایانه‌ای آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ است که توسط کمپانی DreamWorks Animation تولید و توسط یونیورسال پیکچرز توزیع شده است. این فیلم توسط پیر پریفل (در اولین کارگردانی بلند خود) بر اساس فیلمنامه ای از اتان کوهن کارگردانی شد و بر اساس مجموعه کتاب های کودکان به همین نام توسط آرون بلبی که به عنوان تهیه کننده اجرایی با کوهن و پاتریک هیوز کار می کند، ساخته شده است. صداپیشگان این فیلم سم راکول، مارک مارون، آنتونی راموس، کریگ رابینسون و آکوافینا در نقش گروهی از حیوانات جنایتکار هستند که پس از دستگیر شدن، وانمود می‌کنند که سعی در اصلاح خود به عنوان شهروندان نمونه دارند. با این حال، رهبر آنها آقای ولف، به طور غیرمنتظره ای متوجه می شود که واقعاً تمایل به تغییر روش خود را دارد، حتی زمانی که یک شرور جدید برنامه های خود را دارد. ریچارد آیواد، زازی بیتز، لیلی سینگ و الکس بورشتاین نیز در نقش های مکمل ظاهر می شوند.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/the-bad-guys-2022/

The Bad Guys | Universal Pictures

زیرنویس انیمیشن The Bad Guys 2022 فیلم The Bad Guys اکران خود را در چندین بازار بین المللی آغاز کرد که از ۱۶ مارس ۲۰۲۲ در اسرائیل آغاز شد و قرار است در ۲۲ آوریل در ایالات متحده در قالب های ۲ بعدی و RealD 3D اکران شود. به طور کلی نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد.

در لس‌آنجلس، کالیفرنیا، در دنیایی از انسان‌ها و حیوانات انسان‌نما، گروه بدها، باندی از حیوانات بدنام و جنایتکار به رهبری آقای گرگ خونسرد و معروف به دزدی‌های وقیحانه‌شان در حالی که از مقامات فرار می‌کنند، تلاش می‌کنند. برای ربودن جایزه دلفین طلایی از پروفسور روپرت مارمالاد چهارم، نیکوکار خوکچه هندی، پس از توهین توسط فرماندار دایان فاکسینگتون روی آنتن. در طول دزدی، ولف به طور ناخواسته به پیرزنی که قصد جیب بری را داشت کمک می کند و به خاطر این کار خوب مورد ستایش قرار می گیرد، که منجر به این می شود که ولف خود را تحت تأثیر اعمال نادرست خود و صحبت های مارمالاد در مورد خوبی می بیند. پس از افشای باند و دستگیر شدن، ولف مارمالاد را متقاعد می‌کند که در عوض سعی در اصلاح آن‌ها داشته باشد و قصد دارد از این تظاهر سوء استفاده کند تا دوباره جایزه او را بدزدد. مارمالاد بدها را به خانه‌اش دعوت می‌کند، اما درس‌های او مبارزه ناامیدکننده‌ای را با آن‌ها نشان می‌دهد که ظاهراً قادر به انطباق با مفهوم رفتار خوب نیستند.

در نهایت، ایده مارمالاد مبنی بر رفتن آنها به یک ماموریت نجات، “یک دزدی برای همیشه” برای نجات خوکچه های هندی آزمایشگاهی، وسوسه دوم آقای مار با خوردن خوکچه هندی را ثابت می کند. فاکسینگتون تصمیم می‌گیرد این آزمایش را لغو کند، اما وقتی ولف اعتراف می‌کند که از منفور بودن برای گونه‌اش ناامید می‌شود، تسلیم می‌شود. فاکسینگتون اعتراف می کند که می فهمد و اعتراف می کند که به او امیدوار است. ولف به این موضوع فکر می‌کند و متوجه می‌شود که گربه‌ای را از درختی نجات می‌دهد، که مارمالاد آن را ضبط کرده و به عنوان یک ویدیوی ویروسی منتشر می‌کند. تبلیغات به دست آمده، تصویر عمومی افراد بد را تغییر می دهد، زیرا مار بدبین مشکوک است که ارتباطش را با دوستش از دست می دهد.

وقتی بدها دزدی جدیدی را در جشن بزرگی که برای جشن برنامه ریزی شده بود انجام می دهند، ولف نمی تواند خود را مجبور به اتمام نقشه کند و به اعتماد جدیدی که به دست آورده است خیانت کند. با این حال، یک شهاب نادر به شکل قلب به سرقت رفته است که افراد بد را به خاطر سرقتش قاب می کند. هنگامی که باند یک بار دیگر دستگیر می شود، مارمالاد در خلوت با آنها ملاقات می کند و با تمسخر نشان می دهد که او شهاب سنگ را دزدیده است و به عنوان پیرزن ولف که قبلاً نجات داده شده بود مبدل شده بود تا باند را برای تقصیر درآوردن دستکاری کند. در حالی که آدم های بد تلخ به زندان SCUM برده می شوند، ولف به باند خود توضیح می دهد که دیگر نمی خواهد یک جنایتکار باشد، اما یک جنایتکار رقیب بدنام، The Crimson Paw، آنها را نجات می دهد و نشان می دهد که فاکسینگتون، یک اصلاح شده است.

THE BAD GUYS | Official Trailer 2 - YouTube

زیرنویس The Bad Guys 2022 پس از رسیدن به امنیت، پسران بد به شدت گرگ را به دلیل خیانت به آنها رها می کنند، اما وقتی به مخفیگاه خود باز می گردند و آنجا را کاملاً خالی از غارت خود می بینند، به شدت وحشت می کنند، زیرا ولف مکان آن را به عنوان غرامت برای جنایات خود به فاکسینگتون فاش کرد.

Bad Guys به قدری ناامید هستند که Snake آخرین دارایی خود را به آقای کوسه بچه‌گانه بدهد، و باعث می‌شود بقیه افراد بد متوجه شوند که می‌توانند راه خود را تغییر دهند و به Wolf کمک کنند، اما Snake انکار می‌کند که نشان دهنده هرگونه تغییر در قلب قبل از رها شدن است. خود آنها در همین حین، ولف و فاکسینگتون برای سرقت شهاب سنگ وارد خانه مارمالاد می شوند و سپس توسط مارمالاد دستگیر می شوند که فاش می کند که مار با او متحد شده و به خود می بالد که چگونه قصد دارد از قدرت شهاب برای کنترل ارتشی از خوکچه های هندی برای غارت شهر استفاده کند. . با این حال، این دو توسط بقیه افراد بد نجات می یابند و شهاب سنگ را می گیرند تا نقشه مارمالاد را متوقف کنند.

در نبرد به دست آمده، Bad Guys موفق شدند جلوی سرقت ها را بگیرند، اما تصمیم می گیرند Snake را با وجود خیانت او پس بگیرند. در طول تلاش، مارمالاد به مار می پردازد و بدها جان خود را برای نجات او به خطر می اندازند و برای امنیت او با مارمالاد چانه می زنند. پس از نجات مار، افراد بد نقشه مارمالاد را خنثی می کنند و خود را تسلیم مقامات می کنند. مارمالاد تلاش می کند تا اعتبار بازیابی شهاب سنگ را به دست آورد، اما مشخص می شود که شهاب یک لامپ مبدل است که توسط یک مار مخفیانه رستگار شده کاشته شده است. . مارمالاد همچنین به عنوان پنجه زرشکی ظاهر می شود که شهرت او را کاملاً از بین می برد و باعث می شود که او به خاطر جنایاتش دستگیر شود.

در ۲۲ ژوئیه ۲۰۱۷، روزنامه دیلی تلگراف استرالیا گزارش داد که استودیوهای متعددی برای اقتباس از سری کتاب های آرون بلبی به نام The Bad Guys در یک فیلم سینمایی ابراز علاقه کرده اند. در مارس ۲۰۱۸، Variety گزارش داد که DreamWorks Animation فیلمی را بر اساس این مجموعه کتاب توسعه خواهد داد و ایتان کوهن فیلمنامه آن را می‌نویسد. سال بعد، در ماه اکتبر، گزارش شد که این فیلم توسط پیر پریفل در اولین کارگردانی بلند سینمایی خود کارگردانی می‌شود و کوهن و هیلاری وینستون قرار است فیلمنامه فیلم را بنویسند. این فیلم به‌عنوان «پیچش مشابهی در ژانر دزدی که شرک در افسانه‌ها انجام داد و کاری که پاندای کونگ فو کار برای ژانر کونگ فو انجام داد» توصیف شد. خدمه در طول همه گیری COVID-19 از راه دور کار می کردند.

در ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۱، بازیگران با ایتان کوهن، بلبی، و پاتریک هیوز از بنیاد مدیا به عنوان تهیه کنندگان اجرایی فیلم اعلام شد. در همان روز، کارگردان پیر پریفل، انتخاب شخصیت را در حساب اینستاگرام خود اعلام کرد.

در ۲۲ ژوئن ۲۰۲۱، دانیل پمبرتون برای آهنگسازی این فیلم قرارداد امضا کرد. آهنگ “امشب خوب” نوشته پمبرتون و گری گو در ۱۸ مارس توسط Back Lot Music با اجرای آنتونی راموس که اشعار اضافی را با ویل ولز انجام می دهد ساخته و منتشر شد. این آلبوم در ۳۱ مارس با دو آهنگ جدید دیگر همراه با “Good Tonight” منتشر شد، شامل کاور “Feelin’ Alright” از Elle King (منتشر شده در ۲۵ مارس) و “Brand New Day” از The Heavy.

The Bad Guys (2022) review – like an animated Reservoir Dogs for kids | The  Digital Fix

در ۷ اکتبر ۲۰۱۹، گزارش شد که این فیلم در ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱ در سینما اکران خواهد شد و تاریخ اکران Spooky Jack را بر عهده خواهد گرفت. در دسامبر ۲۰۲۰، فیلم به تعویق افتاد و The Boss Baby: Family Business در جایگاه اصلی خود قرار گرفت، اگرچه تأیید شد که به دلیل همه‌گیری COVID-19 تاریخ جدیدی را «در هفته‌های آینده» دریافت می‌کند. در مارس ۲۰۲۱، تاریخ انتشار تا ۱۵ آوریل ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده بود. در اکتبر ۲۰۲۱، دوباره یک هفته به ۲۲ آوریل عقب افتاد. این فیلم قرار است ۴۵ روز پس از اکران در سینما، در ایالات متحده در سرویس پخش طاووس پخش شود، و پس از آن اولین نمایش آن در نتفلیکس پس از پنجره انحصاری ۴ ماهه Peacock.  در ۱ مارس ۲۰۲۲، یونیورسال در پاسخ به حمله روسیه به اوکراین، انتشار را در روسیه لغو کرد.

در ایالات متحده و کانادا، The Bad Guys در کنار The Unbearable Weight of Massive Talent و The Northman اکران می شود و پیش بینی می شود در آخر هفته افتتاحیه آن ۱۰ تا ۱۵ میلیون دلار فروش داشته باشد.

در خارج از ایالات متحده و کانادا، این فیلم ۸.۵ میلیون دلار از ۲۵ بازار بین المللی در آخر هفته افتتاحیه خود به دست آورد. این شامل افتتاحیه قوی ۱.۷ میلیون دلاری در اسپانیا بود، جایی که جلوتر از The Batman به پایان رسید و با Encanto به عنوان بهترین اولین نمایش در کشور در طول همه‌گیری COVID-19 برابری کرد. در آخر هفته دوم خود، ۶.۵ میلیون دلار از ۳۷ بازار به دست آورد. آخر هفته سوم آن ۱۰.۵ میلیون دلار اضافه کرد که شامل اولین نمایش ۳.۱ میلیون دلاری در بریتانیا و ۱.۷ میلیون دلار از استرالیا بود، جایی که این فیلم بهترین افتتاحیه برای یک فیلم انیمیشن از زمان شروع همه‌گیری را داشت. این فیلم در چهارمین آخر هفته خود ۷.۵ میلیون دلار به دست آورد، که شامل اولین نمایش ۱.۵ میلیون دلاری در فرانسه بود. از ۱۲ آوریل ۲۰۲۲، بزرگترین بازارهای فیلم عبارتند از: بریتانیا (۶.۲ میلیون دلار)، اسپانیا (۵ میلیون دلار)، مکزیک (۴.۵ میلیون دلار)، آلمان (۳.۵ میلیون دلار) و استرالیا (۳.۳ میلیون دلار).

در جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، The Bad Guys بر اساس ۳۶ بررسی، با میانگین امتیاز ۶.۸۰/۱۰، دارای رتبه تایید ۹۲٪ است. اجماع انتقادی این سایت می‌گوید: «سریع، خنده‌دار و پر از جذابیت‌های بصری رنگارنگ، The Bad Guys خبر خوبی برای مخاطبانی است که به دنبال گزینه‌هایی هستند که تمام خانواده می‌توانند از آن لذت ببرند.» Metacritic، که از میانگین وزنی استفاده می‌کند، اختصاص داده است. این فیلم بر اساس هفت نقد منتقد، امتیاز ۵۵ از ۱۰۰ را به دست آورد که نشان دهنده «نقدهای مختلط یا متوسط» است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح